Biesiada Miodowa w Kurowie


Zaproszenie na XXI Biesiadę Miodową w Kurowie

Biesiada Miodowa

Starosta Powiatu w Wysokiem Mazowieckiem, Wójt Gminy Kobylin Borzymy, Narwiański Park Narodowy oraz Narwiańskie Towarzystwo Ochrony Środowiska mają zaszczyt zaprosić na XXI Biesiadą Miodową w Kurowie, która odbędzie się w dniach 28-29.08.2021 r.

Biesiada Miodowa

Podlascy pszczelarze po raz kolejny zaoferują Państwu najlepsze miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski. Odwiedzający będą mogli zaopatrzyć się również w inne lokalne przysmaki – narwiańskie ogórki i kapustę, wyborne wędliny, sery i pieczywo oraz smaczne wypieki. Tradycyjnie obejrzeć można będzie wystawy, posłuchać muzyki, skorzystać z wycieczek po Parku, a przede wszystkim degustować różne rodzaje miodów.

Serdecznie zapraszamy gospodarstwa pszczelarskie oraz wystawców do przesyłania karty zgłoszenia pisemnie lub za pomocą poczty elektronicznej do końca 31 lipca 2021 r. oraz wniesienie opłaty za uczestnictwo w imprezie do dnia 20 sierpnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy!

Biesiada Miodowa Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego

  • 25 lipca 2021

    Regulamin XXI BM w Kurowie.

    więcej »

  • 25 czerwca 2021

    Serdecznie zapraszamy gospodarstwa pszczelarskie do przesyłania karty zgłoszenia pisemnie, faxem lub za pomocą poczty elektronicznej...

    więcej »